4Pēdas

Par Mums

Esam pirmais restorāns-picērija Salaspilī, atvērti kopš 2006.gada.

Restorānā “4 pēdas” mājo silta, mājīga, patīkama un saulaina atmosfēra – to sajutīsiet uzreiz kā ienāksiet pie mums. Tik patīkami atrasties vietā, kur var iepriecināt vēderu ar visdažādākajiem ēdieniem un dzērieniem, pasēdēt ar draugiem, pavadīt laiku ģimenes lokā un vienkārši relaksēties, skatoties pa logu, kur paveras jauks skats uz blakus esošo dīķi, kur bezrūpīgi rotaļājas pīles. Visas rūpes un nogurums pazūd, veroties pīļu vieglajā lidojumā – tāpēc nāciet, iekārtojieties mīkstajos ādas dīvānos, izbaudiet garšīgos un krāšņi rotātos ēdienus, atspirdzinošos dzērienus un interesantos kokteiļus.

Ģimenes svētkos, romantiskos brīžos vai, kad vienkārši gribas atrasties noslēgtāk no citiem mūsu viesiem – piedāvājam zāles vidējo galdiņu- apli, kas ir atdalīts ar viegliem aizkariem un romantisku apgaismojumu. Galdiņš ir pieejams ikdienā, jebkuram mūsu apmeklētājam.

Vasarā ir atvērta ar ziediem rotāta terase, kur maltīti var baudīt brīvā dabā – priecājoties par putnu dziesmām, zaļo zāli, kokiem un saules stariem.